Poznaj nasze kursy ONLINE

Bogata oferta kursów zarówno dla klienta biznesowego jak i dla osób indywidualnych, dorosłych oraz młodzieży
Zajęcia odbywają się w wirtualnym pokoju, w którym słuchacz lub grupa słuchaczy spotyka się z lektorem. W pokoju znajduje się zintegrowana interaktywna tablica na której lektor umieszcza adnotacje lub materiały.
Brak konieczności instalacji oprogramowania, aplikacji czy innych systemów zewnętrznych
Dostęp do materiałów dydaktycznych otwieranych poprzez linki pojawiające się w oknie czatu lub bezpośrednio na tablicy interaktywnej.
W wirtualnym pokoju w zajęciach może uczestniczyć nawet do 12 osób jednocześnie
Nasze rozwiązanie korzysta z protokołu transmisji audiowizualnej WebRTC dzięki czemu jakość jest optymalna w danych warunkach
Możliwość odbycia zajęć z dowolnego urządzenia w tym smartfona lub tabletu po zainstalowaniu dedykowanej aplikacji
Platforma do zajęć ONLINE jest zintegrowana z naszym systemem Lerneo dzięki czemu dostęp do wirtualnego pokoju uzyskujemy z poziomu karty zajęć w systemie lub powiadomienia otrzymanego z Lerneo na adres e-mail.

Dzięki kursom ONLINE zyskujesz:

Komfort i swobodę lokalizacyjną

Dużą elastyczność terminów

Dostęp jednym kliknięciem

  • Nie masz możliwości przemieszczania się?

  • Nie chcesz tracić czasu na dojazdy?

  • Pracujesz z domu?

  • Często podróżujesz?

Rozwiązaniem są zajęcia ONLINE łączące w sobie efektywność tradycyjnego kursu z pełną mobilnością. Dzięki temu uczysz się z dowolnej lokalizacji w dopasowanej do Twojej dyspozycyjności porze

Często zadawane pytania:

Czy zajęcia online są gorsze od stacjonarnych?

Zajęcia online w niczym nie ustępują od strony wartości dydaktycznej zajęciom stacjonarnym. Są to pełnowartościowe zajęcia podczas których uczymy się dokładnie tego samego czego uczylibyśmy się przy zajęciach stacjonarnych. Jedyna różnica to brak materiałów w formie papierowej, ale to z pewnością doceni nasza przyroda:)

Jakie warunki techniczne muszę spełnić by uczestniczyć w zajęciach online?

W przypadku korzystania z naszego narzędzia potrzebujesz komputera z dostępem do internetu, minimum 2 MB przepustowości, kamerki, głośników (mogą być te w budowane) lub słuchawek oraz mikrofonu. W przypadku tabletów oraz smartfonów niezbędne będzie zainstalowanie aplikacji.

Co się stanie gdy pojawią się problemy z połączeniem?

Nasz dział IT pomoże je rozwiązać:) Ponadto pamiętaj że w przypadku zaistnienia problemów z połączeniem uniemożliwiających przeprowadzenie zajęć – umówisz się na inny termin.

Czy przy kursie online zadawane są prace domowe?

Zadania domowe są zadawane dokładnie tak samo jak przy zajęciach stacjonarnych. Powiadomienie o zadaniu domowym zawsze otrzymujesz na swój adres mailowy oraz możesz je zobaczyć na karcie zajęć systemu Lerneo.

Czy zajęcia online mogą się odbywać w grupie?

W zajęciach online może uczestniczyć nawet 11 słuchaczy. Pamiętajmy że podobnie jak w przypadku zajęć stacjonarnych im więcej osób w grupie tym mniej aktywnego czasu dla każdego słuchacza.

Czy zajęcia online są droższe od tradycyjnych?

Zajęcia online kosztują dokładnie tyle samo co zajęcia stacjonarne, pomimo że ich przygotowanie jest dużo bardziej czasochłonne.  Ty dodatkowo zyskujesz cenny czas związany z brakiem konieczności przemieszczania się:)