Zarząd

Każdy okręt potrzebuje kapitana, który jasno wskazuje kierunek rejsu. Tym właśnie zajmujemy się na co dzień.

Wspieramy również naszą doświadczoną, różnorodną i zaangażowaną załogę w realizacji wyznaczonych celów. Dbamy o to, aby zespół Future Centre zawsze zachowywał „work-fun balance”, bo wiemy, jak bardzo klienci cenią nasze profesjonalne, a jednocześnie pełne pozytywnej energii podejście do współpracy.

Poznaj naszą firmę i zobacz jak działamy: O NAS

Metodyka i rekrutacja

Jesteśmy zdecydowanie największą i najbardziej różnorodną grupą w firmie. Trudno się dziwić, gdyż do naszego zespołu oprócz doświadczonych ekspertów do spraw metodyki należy również 600 polskich lektorów i 150 native speakerów dokładnie zweryfikowanych i odpowiednio dobranych przez dział rekrutacji. Zatem wszyscy razem odpowiadamy za rozwój kompetencji językowych naszych klientów. Czuwamy, aby każdy kurs dopasowany był do potrzeb organizacji, jak i poszczególnych słuchaczy.

Zobacz co robimy: ROZWIĄZANIA JĘZYKOWE

Koordynacja

Koordynacja szkoleń językowych

Każda z nas realizuje projekty dedykowane konkretnym organizacjom, dlatego też znamy bardzo dobrze specyfikę pracy, preferowany sposób komunikacji i oczekiwania naszych klientów. Koordynujemy pracę lektorów, czuwamy nad zgodnością działań z ustaleniami oraz tworzymy wszelkie niezbędne raporty. Na bieżąco udzielamy wszystkich informacji zarówno osobom odpowiedzialnym za nadzór nad realizacją projektu po stronie klienta, jak i bezpośrednio słuchaczom, dlatego też trudno nas spotkać bez laptopa lub smartfona.

Zajmiemy się kursami językowymi w Twojej firmie: OUTSOURCING KURSÓW JĘZYKOWYCH

Audyt językowy

Audyt językowy

Nasz ponad 60 osobowy zespół audytorów odpowiada za profesjonalną, precyzyjną i obiektywną ocenę kompetencji językowych pracowników oraz kandydatów do pracy. Dzięki bogatemu doświadczeniu i autorskim narzędziom IT weryfikujemy zdalnie umiejętności osób z całej Europy niezależnie od wybranego języka i jego poziomu.

Całością działań w ramach projektów audytowych zarządza koordynator, który zapewnia terminową realizację harmonogramów według ustalonych z klientem założeń.

Zobacz jak możemy wesprzeć Twoją organizację: AUDYTY REKRUTACYJNE

Rozwój biznesu

Jako zespół doradców pomagamy organizacjom wybrać najefektywniejsze metody diagnozy kompetencji i działania rozwojowe dla ich pracowników. Dbamy o dostarczenie wysokiej jakości, innowacyjnych rozwiązań i wspieramy działy merytoryczne przy ich realizacji.
Jesteśmy w stałym kontakcie z klientami, aby na bieżąco odpowiadać na ich potrzeby.

Wspieramy rozwój Twojej organizacji: NASZA OFERTA

Finanse

Czuwamy nad poprawnością wszystkich rozliczeń w firmie. Kontrolujemy również budżety przeznaczone na realizację szkoleń, tworzymy dokumenty finansowe, raporty kosztowe dla klientów, rozliczenia słuchaczy w projektach mieszanych  i wyjaśniamy wszelkie związane z tym wątpliwości. Mamy też oko na kwestie kadrowo-płacowe, czym zyskujemy sobie szacunek wszystkich pracowników.

Chcesz wystawić fakturę lub rachunek dla nas? Sprawdź nasze DANE

Wsparcie IT

Wsparcie IT

Jako IT wraz z zewnętrznymi programistami odpowiadamy przede wszystkim za utrzymanie i rozwój autorskiej platformy Lerneo, która zwiększa efektywność pracy zarówno naszych klientów, jak i lektorów, trenerów czy audytorów. Ponadto wspieramy wszystkie pozostałe aplikacje wykorzystywane w biurze i dbamy o to, aby pracownicy FC mogli stale pracować z „głową w chmurze”.

Poznaj naszą autorską platformę LERNEO