Witamy na pokładzie naszego okrętu o nazwie Future Centre Training Corporation. Pływamy pod banderami różnych firm i instytucji już od 2000 roku.
Naszą misją jest skuteczne i bezpieczne transportowanie uczestników rejsu do wyznaczonego portu docelowego, z którego wyposażeni w nową wiedzę i umiejętności, wyruszają na podbój niezmierzonego świata możliwości zawodowych.
Na każdym etapie rejsu wspiera Państwa nasza doświadczona załoga, która pokonała już niejeden sztorm na oceanach nauki języków obcych oraz szkoleń. Dzięki temu z pasją dzielimy się z klientami naszą wiedzą ekspercką i nowymi, innowacyjnymi rozwiązaniami wspierając organizacje oraz pracowników w osiąganiu wyznaczonych im celów.

Wartości, którym zawsze jesteśmy wierni

Jedną z naszych wartości, do której przywiązujemy szczególną wagę, jest różnorodność i czerpanie z niej. Zaczęliśmy więc wdrażać szereg działań przeciwdziałających dyskryminacji oraz wspierających politykę równego traktowania i zarządzania różnorodnością w miejscu pracy. Jednym z nich jest dołączenie do grona sygnatariuszy Karty Różnorodności koordynowanej przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

Dlaczego warto nam zaufać?

Działamy kompleksowo
i elastycznie

Doradzimy, zaplanujemy i rozwiniemy kompetencje Państwa pracowników. Niezależnie w jakim obszarze szukają Państwo rozwiązań szkoleniowych, mamy je w naszej ofercie.

Budujemy motywację
i zaangażowanie

Do wyróżniających nas działań wzmacniających motywację słuchaczy należą m.in.: diagnoza stylu uczenia się, warsztat Hop on Board na rozpoczęcie projektu oraz zaangażowanie słuchaczy w podejmowanie decyzji o zakresie tematycznym zajęć.

Wspieramy rozwój osobisty
i świadomość biznesu

Przygotowujemy kursy i szkolenia w taki sposób, aby były realnym wsparciem w wykonywaniu codziennych obowiązków zawodowych, jak również stanowiły ciekawe wyzwanie dla uczestników.

Rozwijamy poczucie wartości
i otwartość na zmianę

Kursy i szkolenia mają na celu przede wszystkim aktywizację uczestników, tak aby wyszli oni ze swojej strefy komfortu i zastosowali w praktyce nowe umiejętności, dzięki czemu wzrasta ich poczucie wartości i samoświadomość.

Realizujemy duże
i wymagające projekty

Realizujemy projekty, w których liczba uczestników sięga kilkuset pracowników, a zajęcia organizowane są na terenie całego kraju. Każdy proces wspierany jest przez system Lerneo, dzięki któremu możliwe jest jego bieżące monitorowanie i zarządzanie nim.

Posiadamy akredytacje
i certyfikacje

Posiadamy akredytacje i certyfikacje:

  • Polskiej Izby Firm Szkoleniowych,
  • ETS,
  • LCCI
  • telc.

Jak wygląda proces organizacji projektu